Produkcja

Najnowocześniejsza technologia i wieloletnie doświadczenie...

obok wysokiej wydajności i precyzji umożliwiają też wykonanie dostosowane do różnych potrzeb klienta.

Transport wyżarzonej skuwki

Krótkoterminowe dostawy poprzez optymalne zarządzanie

Aby sprostać porzebom rynku i umożliwić szybkie dostawy, SCHMIEDEWERK STOOSS AG posiada w swoich magazynach ponad 100 rodzajów różnych materiałów do dalszej obróbki. Nowoczesny system zarządzania PPS wykorzystuje najmniejsze rezerwy czasowe w procesie produkcyjnym, kontroluje poszczególne procesy pracy i steruje wielowariantową produkcją. Obok wysokiej wydajności i precyzji wykonania SCHMIEDEWERK STOOSS AG potrafi szybko dostosować produkcję do potrzeb klienta, przez co możliwe jest ekonomiczne wytwarzanie zarówno małych jak i dużych serii. Oparte na sterowaniu CNC urządzenia pozwalają na produkowanie części według specyfikacji dostarczonych przez klienta.

Wydajność

Prowadzone od trzech generacji przedsiębiorstwo rozszerzyło w ciągu ostatnich lat swoją paletę produkcyjną i zwiększyło roczną moc przerobową do 20 tys. ton. Większa część wyrobów jest produkowana na eksport.

Kucie na młocie według życzenia

Kucie na młocie według życzenia

Specjalnością SCHMIEDEWERK STOOSS AG jest wykonywanie małych serii. Czterdzieści, trzydzieści lub nawet mniej sztuk danego produktu nie stanowią żadnego problemu dla naszych kowali. Pewną ręką formują oni od 30 do 60 kilogramów ciężkie pręty, pierścienie, wały lub końcówki. Surowce te po dokonanej obróbce termicznej są dostarczane klientom do dalszej obróbki końcowej.

Kucie swobodne

Kucie swobodne: gdzie prastara wiedza rzemieślnicza idzie w parze z nowoczesną techniką

Zarówno w wykonywaniu ciężkich skuwek jednostkowych jak i małych serii skuwek o dużych wymiarach SCHMIEDEWERK STOOSS AG osiąga wyjątkową wydajność. Poprzez precyzję formowania i przysłowiową punktualność w dotrzymywaniu terminów utrzymujemy się z powodzeniem na rynkach międzynarodowych. W naszych halach produkcyjnych powstają części do turbin, przekładni, wentyli i innych urządzeń o ciężarze od 100 kilogramów do 5 ton.